Zostań sponsorem zawodników lub partnerem fundacji!

Zapraszamy do współpracy w roli sponsora zawodników lub partnera fundacji SONI!

Wszystkie otrzymane środki pieniężne przeznaczamy na cele statutowe, w tym wsparcie sportowców - podopiecznych fundacji w przygotowaniu do zawodów. Udział w zawodach wymaga wysokich nakładów finansowych. Szacunkowe koszty dla jednej osoby w przypadku zawodów międzynarodowych:

- treningi i opieka fizjoterapeutyczna - ok 500 zł miesięcznie
- udział w zgrupowaniu sportowym - ok 2500 zł
- opłata za udział w zawodach - ok 4 500 zł
- koszty transportu na zawody - ok 1200 zł
- koszty strojów startowych i reprezentacyjnych - ok 700 zł

Oczekiwane wsparcie rzeczowe dotyczy przede wszystkim:
- sprzętu, odzieży i obuwia sportowego;
- napojów/ przekąsek dla sportowców;
- nagród rzeczowych za wysokie wyniki sportowe;
- środków transportu (np. wypożyczenie busa);
- miejsce na zorganizowanie zgrupowania sportowego.

Jeśli możesz wesprzeć nas finansowo lub rzeczowo, zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproś nas na zawody lub imprezę sportową

Jeśli organizujesz zawody w pływaniu, pływaniu artystycznym, lekkiej atletyce lub narciarstwie zjazdowym, bardzo chętnie weźmiemy w nich udział. Są to dyscypliny, które trenujemy od lat i jesteśmy przygotowani (również pod względem formalnym ), by uczestniczyć we współzawodnictwie sportowym.

Dla ciebie to będzie urozmaicenie imprezy i pokazanie, że jesteś otwarty na różne ososby.

Dla nas - udział w imprezach sportowych to możliwość zdobycia doświadczenia, pobicia własnych rekordów i przede wszystkim - integracji z innymi sportowcami!

Ponieważ jesteśmy niepełnosprawni, wiele osób uważa, że z tego powodu wymagamy specjalnego traktowania. Otóż tak nie jest. Owszem, czasami trzeba nam kilka razy powtórzyć skomplikowane polecenia czy reguły, ale generalnie kumamy, o co chodzi i nieźle ogarniamy rzeczywistość;-)

 

Spotkanie z mistrzami

Spotkanie z mistrzami

Jeśli nie masz jeszcze w gronie znajomych mistrzów Europy, nadszedł czas by to zmienić! Zapraszamy cię na spotkanie z nami:-) Będzie to okazja, abyśmy się poznali. My podzielimy się naszą historią, a ty/wy opowiecie nam o swoich pasjach, pracy, podróżach, zwierzętach, rodzinie. O czym chcecie. 

Lubimy poznawać nowych ludzi. Chętnie przyjdziemy do waszego przedszkola, szkoły, urzędu. Wystąpimy na konferencji, pikniku, wydarzeniu. Przygotujemy prezentację:-)

Ze względu na duże obłożenie treningami i zawodami kalendarzy naszych sportowców, spotkania z cyklu "Spotkanie z mistrzami" zwykle odbywają się w niedziele. Z naszej strony uczestniczy w nich 2 lub więcej zawodników w wieku 17+.

Jeśli chcesz, przed spotkaniem możemy poznać się i porozmawiać online.

Termin i miejsce wybierasz ty. Jeśli masz ochotę nas poznać i zaprosić, umów się z nami pisząc mejla do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak możesz pomóc?

Możesz pomóc nam rozwijać i promować profesjonalny sport osób z niepełnosprawnością intelektualną:

  1. Kibicując nam w naszych sportowych zmaganiach, okazując radość z naszych sukcesów oraz wsparcie, gdy coś idzie nie tak. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie gratulacje i każde słowo pocieszenia, które dostajemy od was osobiście i za pośrednictwem mediów społecznościowych!
    Polub naszą stronę na Fejsbuku i Instagramie i LinkedIn i rób na nich hałas:-) Komentuj, lajkuj i udostępniaj - to naprawdę pomaga promować nasz sport!

  2. Wpłacając cegiełkę na rzecz budowania profesjonalnego sportu osób niepełnosprawnych: 100, 200 lub więcej zł na rachunek fundacji 301600146218761963 30000001
    W nadchodzących miesiącach naszych zawodników czekają spore wydatki, związane z przygotowaniem i udziałem w zawodach krajowych i międzynarodowych, więc każda pomoc jest dla nas niezwykle cenna!

  3. Wybierając się z naszymi zawodnikami na koncert lub do teatru (wolontariat)

  4. Zapraszając naszych zawodników na Spotkanie z mistrzami! 
Weź nas do teatru lub na koncert (wolontariat)

Weź nas do teatru lub na koncert (wolontariat)

Jesteśmy młodzi i lubimy się bawić!
Bardzo lubimy oglądać spektakle i słuchać muzyki. Nie zawsze mamy z kim na nie się wybrać.
Jeśli więc masz wolną chwilę i chciałbyś nam ją podarować, będziemy zachwyceni!

SPREZENTUJ NAM SWÓJ CZAS:-)

Zapraszamy Cię do wspólnego wyjścia, najchętniej do teatru lub na koncert, gdzie będziemy mogli razem skonsumować spektakl czy występ i wymienić się wrażeniami.

Ze względu na duże obłożenie treningami i zawodami kalendarzy naszych sportowców, wspólne wyjścia na spektakle i koncerty odbywają się zwykle w piątki lub niedziele. Z naszej strony uczestniczy w nich 2 lub 3 zawodników w wieku 17+.

Jeśli chcesz, przed spotkaniem możemy porozmawiać online.

Termin i miejsce wybierasz Ty. Jeśli masz ochotę zabrać nas do teatru lub na koncert, napisz mejla: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

Na pierwsze wyjście, to my zapraszamy Ciebie! W niedzielę 19.12.2021r. na g. 12 do Teatru Polskiego na "Gwiazdkę w Polskim: Świąteczne spotkania rodzinne". To spektakl stworzony z myślą o dzieciach (tych starszych i tych młodszych) przez czołowych aktorów Teatru Polskiego.

Idziesz z nami?

 

Informacje

Wspieramy działania na rzecz włączenia sportowców z niepełnosprawnością intelektualną do ruchu igrzysk paraolimpijskich. W tym celu integrujemy środowiska sportowe, prowadzimy kampanie medialne i promujemy sportowców i ich osiągnięcia.

X